Hakkımızda


http://erabil.com.tr/wp-content/uploads/2017/03/Video-Wall.jpg
http://erabil.com.tr/wp-content/uploads/2017/03/gvs.jpg
http://erabil.com.tr/wp-content/uploads/2017/03/bg4.jpg
http://erabil.com.tr/wp-content/uploads/2017/03/Retina-Tray.jpg
http://erabil.com.tr/wp-content/uploads/2017/03/slide1.jpg
http://erabil.com.tr/wp-content/uploads/2017/03/netwrk.jpg
http://erabil.com.tr/wp-content/uploads/2017/03/plaka_.jpg

Kayseri’de faaliyet gösteren firmamız Bilişim ve Güvenlik Sistemleri sektöründe hizmet vermektedir. Vizyonumuz, “Kurumsal Bilgi Teknolojileri” alanında, sahip olduğu bilgi birikimi ve sürekli gelişen insan kaynağı yetkinliği ile her anlamda sürekli büyümek ve yenilenmek üzere ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet göstermektir. Üstlendiğimiz misyon ise; Müşterilerimize yüksek kalitede entegre IT çözümleri sunarak, onların değişen ihtiyaçlarına cevap vermek, sektörlerinde katma değer üreterek farklılaşmalarını sağlamak ve böylece pazar değerlerini arttırmaktır.

2006 Yılından bu zamana kadar hizmet veren firmamız, 2010 yılına kadar ağırlıklı olarak güvenlik sistemleri üzerine çalışmaktaydı. Güvenlik sistemlerinde güvenlik kamerası sistemleri, hırsız alarm sistemleri, kartlı geçiş sistemleri gibi alanlarda hizmet vermekteydi.

2010 yılından yılından itibaren atak yapmak isteyen firmamız artık kendi ürünlerini kullanmak ve kendi teknolojisini üreterek iş yapmak istiyordu. 2011 yılında kontrollü geçiş sistemlerinde kendi ürünlerini ve yazılımını geliştirmeye başlayan firmamız kendi ürününü üretmiş ve kullanmaya başlamıştır. Artık kendi projesini yapmaya başlayan firmamız bu alandaki diğer ihtiyaçları da gözlemleyerek yeni projeleri konu almıştır. Bu sayede Plaka Tanıma Sistemi, Otomatik Geçiş Sistemi, Isı Takip Sistemi, Araç Takip Sistemi gibi yeni teknolojiler ile de müşterilerine hizmet vermektedir.

En yeni projemiz Peri Cat (Cerrahi Alet Takibi) sistemi ile sağlık ve teknolojiyi birleştirerek yepyeni bir yola adım atmış ve hızlı bir şekilde ilerlemekteyiz.

Era Bilişim olarak gelişen teknoloji arkamıza alarak bizde yeni projeler yapıyor ve geliştiriyoruz. Bu sayede yerli üretime destek oluyor ve kullanıcılarımızın yerli üretim kullanmasına katkı sağlıyoruz.